Maak kennis met het BergOp-team

Dagelijks werkt een gespecialiseerd team van psychologen, orthopedagogen en onderzoekers aan de functionaliteit van BergOp. Maak kennis met de mensen die het meten in zorg en onderwijs makkelijker voor u maken.

Afnen Amhaouech
Afnen Amhaouech
a.amhaouech@acsw.ru.nl
024-3612134
Afra de Berk
Afra de Berk
a.deberk@ru.nl
024-3655976
Laura Beurskens-Claessens
Laura Beurskens-Claessens
l.beurskens@acsw.ru.nl
024-3655971
Nina Esmeijer
Nina Esmeijer
n.esmeijer@acsw.ru.nl
024-3611161
Luuk Geijsen
Luuk Geijsen
l.geijsen@acsw.ru.nl
024-3655976
Milou Golbach
Milou Golbach
mr.golbach@acsw.ru.nl
024-3655976
Maud Hebben
Maud Hebben
m.hebben@ru.nl
024-3655965
Gert Kroes
Gert Kroes
g.kroes@acsw.ru.nl
024-3611016
Jan Maasen
Jan Maasen
j.maasen@acsw.ru.nl
024-3611645
Ronald de Meyer
Ronald de Meyer
r.demeyer@acsw.ru.nl
024-3611020
Margriet Peters
Margriet Peters
mt.peters@acsw.ru.nl
024-3611161
Marsha Philipsen
Marsha Philipsen
m.philipsen@acsw.ru.nl
024-3655966
Rachel van der Rijken
Rachel van der Rijken
r.vanderrijken@ru.nl
024-3611153
Renée Tijdink
Renée Tijdink
r.tijdink@acsw.ru.nl
024-3655965

Als klant van BergOp krijgt u een vast contactpersoon (de accountmanager) voor al uw vragen over BergOp.

Kwaliteit van zorg en onderwijs

Meten doe je samen! Meten is veel meer dan het verzamelen van gegevens. Wij geloven dat alleen door een goede samenwerking met onderzoekers, beleid en professionals uit de praktijk een goede dataverzameling op touw gezet kan worden. Wij leveren meer dan alleen software. We bieden u ondersteuning en geven advies. Vanuit onze expertise kijken we samen met u naar de beste oplossing. Wij streven ernaar om kwaliteit in de (jeugd-)zorg en het onderwijs te verbeteren door u te ondersteunen bij onderzoek. BergOp is het middel waarmee we dat doel willen bereiken.

Praktikon

BergOp is een product van Praktikon, een onafhankelijke organisatie voor onderzoek en ontwikkeling in (jeugd)zorg en onderwijs. De organisatie is gespecialiseerd in praktijkgestuurd onderzoek, vragenlijstontwikkeling, training en monitoring.

Partners

Voor het optimaliseren van de functionaliteit van BergOp werken we samen met software ontwikkelbedrijf aXtion en ICT-bedrijf Site4U.